| aleza21 a întrebat:

Imi bate inima rau cand il vad pe fostul meu prieten. e normal?

3 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

E normal si asta inseamna ca simti din nou ceva pentru el dar tu nu sti asta, dorinta de ati fi din nou impreuna happy

| Amma_8769 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie cand il vad pe fostul. iti e dor de el, vrei sa fiti iar impreuna.

| kathy89 a răspuns:

Hmmm pai depinde...si mie imi batea inima rau cand imi vedeam fostul prieten dar nu pentru ca simteam ceva bun pentru el ci pentru ca era o perioada in care eu ma combinasem cu un pr comun si ex-ul avea grija sa fie prin preajma mereu sa isi bgae coada deci imi batea inima pentru ca vroiam sa dispara cat mai repede din viata mea dar poate tu simti ceva pentru el si din cauza asta iti da palpitatii.sincer asta o poti stii doar tu.gandestete bine ce simti cand il vezi si vei vedea dc iti bate inima dar in principiu e normal sa se intample asa ceva...ca e de bine sau rau nu mai conteaza