| keeponbreathin a întrebat:

Fostul mi-a trimis o inimă după ce ne-am despărțit de câteva zile. De ce a făcut asta? Vrea doar să vadă cum reacționez sau își bate joc?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Nu l baga în seama. Dacă vrea ceva trebuie sa muncească mai mult adică sa te caute sa te sune. Poate a fost doar un gest, poate ii pare rău știind ca tu suferi, pot fi multe posibilități de aceea nu trebuie sa l bagi în seama pana nu face ceva concret

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din instinct ti-a trimis tie in loc sa trimita actualei iubite.

| Adry05 a răspuns:

Stai asa sa-i citim gandurile si-ti zicem...

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil isi bate joc.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu zic că vrea să vă împăcați. În locul tău nu m-aș mai împăca cu el. Omul nu se schimbă peste noapte așa că este posibil ca greșelile să fie repetate. O să găsești pe altcineva. Toate la timpul lor.