| inconstientu a întrebat:

Imi dati exemplu de mai multe replici frumoase ce pot sa i le spun unei fete? dar si niste replici senzuale as vreawinking mersi mult

6 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Vrajeala cu vorbe frumoase e de moment; ce-ti trece atunci prin minte; Poate tine cand ii zici, dar multe isi dau seama pe unde bati.winking

| Skilline2012 a răspuns:

Ba, daca n-ai originalitate, nu mai cuceresti nimic, decat proaste. Sall pa.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Esti atat de frumoasa incat cand te-am vazut mi-au divortat ochiiwinking.Cu asta sigur o cuceresti!

| mada7255 a răspuns:

Ai mancat beton pentru ca arati cimentlaughing) Glumes Sincer cred ca fetele considera replicilea astea vrajeala

| smexhy a răspuns:

Te-ai besit? pentru ca pute a basina.
cu asta o dai peste cap pe vale in jos daca cumva vrea sa se dea peste cap pe o valen jos... just sayin

| inconstientu explică (pentru smexhy):

Asta sa i zici la prietena ta... daca ai asa ceva dar ma indoiesc!