| Michael8Black a întrebat:

Imi plac in mod special fetele blonde cu ochi albastri si nu inteleg de ce. Pot scrie romane intregi cu frumusetea pe care mi-o inspira si totusi sunt convins ca trebuie sa privesc si din natura obiectiva acest fapt. In afara de acțiunea subconstientului, ce alta explicatie mai poate exista?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Arata-ne macar MOTTO-ul. Plizzzzzzz.laughing

| LoveSleep a răspuns:

Mai întâi, romanul. Mai apoi, îți răspundem.

| Doub a răspuns:

Hitler. Rasa pura.

| Voidwithin a răspuns:

Trasaturi ariene hmmmmmm dar merg si cretele cu fundu bombat tongue.

| Michael8Black explică (pentru Voidwithin):

Te cunosc?
ce ai spus- cretele - coincide cu o situatie din viata mea...

| Voidwithin a răspuns (pentru Michael8Black):

Nup,
Au forme fetele cu parul cret, asa ca nu ma mira.