| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de pe la inceputul scolii si la un moment dat diriga ne-a pus impreuna in banca. >:" si a incepus sa se comporte foarte frumos cu mine dar cand a aflat ca eu il plac a inceput sa fie cam distant....credeti ca ma place?

P.S.: trebuie sa menionez de lui ii place de o fata (nu-i spun numele.)

E posibil ca sa ma place si pe mine?

2 răspunsuri:
| alinutzagumitza a răspuns:

Omg! diriga ta este super tare chiar daca na stiut ca iti plece de el. Cand eram eu in clasa a-5-a la sfarsit de semestru s-a dat o petrecere la scoala. Dupa ce s-a terminat i-am spus baiatului de care imi placea sa mergem sa ne batem cu bulgari in parc fiindca era in apropiere. Pe drum l-am intrebat Gabi tie iti place de o ata din clasa? Si el a zis da. Si eu i-am zis imi spui care promit ca no sa zic. Si el a zis da. Si la urma a zis ca ii place de mine si m-a luat de mana. Te sfatuiesc sa faci la fel sau daca nu poti sa te intalnesti cu el undeva intreaba-l la un inceput de pauza daca ii place de vreo fata din clasa. daca zice da intreabl de care si tinete de capul lui pana zice!

| zambetcolorat12 a răspuns:

Pai...acum doi ani, am fost si eu intr o situatie asemanatoare! ai putea sa iti iei inima in dinti si sa il intrebi sau pur si simplu sa il faci gelos cu un alt baiat si sa ii vezi reactia! sucees