| Elissa22 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi. Imi place un baiat, e cu 5 ani mai mare ca mine. Vorbesc cu el de vreun an. Imi spune tot timpul ca ii plac, ca sunt foarte frumoasa etc. El e un baiat foarte foarte frumos. Anul trecut, in clasa a 12-a a fost considerat cel mai frumos baiat din liceu. El arata un interes pentru mine, am fost la un majorat impreuna. ma cauta. s-a asezat langa mine la masa. daca ieseam afara venea dupa mine. Am stat de vorba afara, imi spunea tot timpul ca ii plac. Si imi spune in continuare. Eu chiar am incepus sa tin la el, si a aflat. S-a distantat de mine. Eu vroiam o relatie cu el. El a zis ca momentan nu se poate. Dar ca vom fi impreuna. Ca vom fi curand etc. Ce pot face sa-l cuceresc?

2 răspunsuri:
| Cosmiiina a răspuns:

Mai tarziu *
laughing
scuze m-am emotionat:*
(povestea ta am patit-o si eu )

| Elissa22 explică:

In octombrie a fost un spectacol la noi in oras. El abia venise in tara si ne-am intalnit acolo intamplator. A venit la mine. M-a pupat, dupa care am mers impreuna la un magazin. In drum spre magazin m-a luat in brate. Langa el mai era un baiat, pe care nu il cunosteam. Dupa cateva saptamani, acel baiat m-a cautat. Era un prieten foarte bun de-al lui. Eu m-am imprietenit cu el, e un baiat super de treaba. A ajuns unul dintre cei mai buni prieteni ai mei. Intr-o seara, vorbind cu el la telefon, din vorba-n vorba am ajund la discutia despre acel spectacol. Mi-a sus ca ma cunostea din vedere. Dar ca nu m-a recunoscut la spectacol si ca l-a intrebat pe baiatul de care imi place mie cine sunt. El nu avrut sa ii dea detalii despre mine, ii spunea ca nu sunt de el. Amicul meu ii spunea ca sunt foarte foarte frumoasa, si il intreba daca are vreo treba cu mine si el a evitat sa raspunda. Dupa cateva saptamani l-am sunat pe amicul meu. si era si tipul de care imi place in masina, se duceau la discoteca si mi-a raspuns el, l-am salutat, l-am intrebat ce face si la un moment ma intreaba daca stiu cu cine vorbesc si i-am spus ca stiu ca e el. happy Dupa aceea i l-am cerut pe amicul meu la telefon, am vorbit cu el putin si am inchis. A doua zi imi spune amicul meu ca l-a intrebat ce treaba are cu mine, ca e un tradator, ca unui prieten nu i se face asa ceva etc:d Imi puteti spune de ce face asta?batting eyelashes Dau funditabig grin