| Marrry a întrebat:

Imi place de un baiat de pe la inceputul scolii si la un moment dat diriga ne-a pus impreuna in banca. >:". si a inceput sa se comporte foarte frumos cu mine :X dar cand a aflat ca eu il plac a inceput sa fie cam distant....credeti ca ma place?

P.S.: trebuie sa menionez de lui ii place de o fata (nu-i spun numele.)

E posibil sa ma placa si pe mine?

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Daca ii place de o fata si se comporta distant cu tine... e clara treaba. Eu cred ca te vrea ca pe o simpla prietena, si a preferat sa se mentina departe de tine sa nu te raneasca.

| bogdan72 a răspuns:

Ori ii place si lui, dar nu vrea sa iti dea sperante pentru ca nu poate din cine stie ce motiv sa fie cu tine si doar vei suferi mai mult, ori a fost mai mult politicos si atata tot.

| adriang95 a răspuns:

Te evita pentru ca nu te place, dar nu vrea sa ti-o spuna in fata ca sa nu te raneasca (asa fac si eu)... Nu pricep de ce nu va prindeti de chestia asta.

| Adlx a răspuns:

Urat dar...nu te place din pacate.