| alicool a întrebat:

Imi place mult de acest baiat pe nume Alex problema mea este ca are un prieten care a spus la toata lumea ca il plac pe Alex si acum tot coridorul stie si pe mine ma supara chestia asta.

Ce sa fac?
Ajutor

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Ala cred ca e Puradel de bani gata si daca stie toata lumea ca il placi pe alex ce atata mister ca placi un baiat parca ai furat closca cu pui de aur si nu trebuie sa stie nimeni il placi te simti atrasa de el vorbeste cu el spune-i ce simti pentru el si daca si el simte ceva pentru tine ai numai de castigat nu ai nimic de pierdut

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa nu ii bagi in seama.catsi ani ai de te mai afecteaza ca spune lumea "aleia ii place de ala". eu am inceput sa ma obisnuiesc cu asta de cand eram a 6. a laughing asta e, daca altceva mai bun de facut nu au de cat sa te comenteze.nu cred ca esti singura fata care place un baiat, si nici Alex ala singurul baiat din toata scoala aia placut de o fata. oricum, daca vrei sa. i atragi atentsia, cereti scuze ca se vorbeste despre voi 2, chiar daca nu e vina ta, asa ii vei atrage atentsia.

| Anakatsu a răspuns:

Kill his friend

| Manciu a răspuns:

Ardel fha dal in ****hee hee

| traficantaD3Dulce a răspuns:

Oau...se mira ca iti place de un baiat; dar la ce se astepta, sa iti placa de o fata sau ce? sunt convinsa ca si lui ii place de o fata si nu i-ar conveni ca cineva sa afle si sa spuna la toti