| anutzamaria55 a întrebat:

Hei TPU, este un baiat la mine in clasa de care imi place de el, mai nou sta si cu mine in banca, in ore se uita numai la mine, daca un baiat vorbeste cu mine, se uita urat la el, si face pe gelosul, mereu imi i-a apararea si chiar bate pe baietii care ma supara, in clasa la mine mai este o fata, care toata lumea o face panarama si se cam da pe langa el, si eu ma enervez foarte rau, si fac o fata de catel plouat, el ma vede si nu mai vorbeste cu ea dupa aceea, toata lumea imi spune ca ma place, chiar si cel mai bun prieten al lui mi-a spus asta, ei bine cand l-am intrebat daca ma place, el nu mi-a raspuns nici da, nici nu, dupa eu mi-am facut curaz si i-am spus in fata,, alex, eu te plac,, el a ramas ff surprins, si se poarta din ce in ce mai frumos, ma gadila, si astazi chiar s-a apropiat ff mult de fata mea, chiar credeam ca vrea sa ma sarute. deci voi ce credeti, dati-mi un sfat va rog, si mai am o intrebare pentru baieti, de ce nu aveti curaj sa va spuneti sentimentele in fata persoanei iubite?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca e o slabiciune,ar rade toata lumea de noi sa ne exprimam sentimentele,vezi tu intr-un film barbati care plang? pentru ca sentimentele sunt slabiciuni si cand suferi dupa iubita prieteni te imbata ei nu pot sa inteleaga ce naiba ai, daca te vede un barbat ca sangerezi stie ce ai dar daca vede ca suferi fara motiv habar nu aveam ce are, de aia femeile pot simti suferinta cuiva se numeste empatie, sper ca m-am facut inteles, acuma cu baiatul ala vorbeste cu el mai mult, probabil e atras sexual fata de tine, vrea sex ceva normal la varsta lui

| alex13king a răspuns:

Ultima intrebare nu-si are sensul, daca aia nu l place baiatu se face de ****

| Zyzzer a răspuns:

Te place baiatul, numai ca nu vrea sa admite. Apropo multi baieti vad asta ca pe o slabiciune si incearca sa arate ca nu stiu nimic lol.