| DyDy85 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si de fiecare data cand incerc sa-i spun ca imi place de el,pur si simplu, simt ca nu pot sa o fac.Si acum este o fata care-l place si mi se pare ca si el o place. Spuneti-mi ce sa fac va rog.Sunt distrusa! Simt ca am o gheara pe inima...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| PanteraRoz1997 a răspuns:

Scrie-i un biletel si spune-i ce simti si daca el te place sau nu. daca nu asta e treaba lui va vedea ce a pierdut la momentu potrivitwinking

4 răspunsuri:
| BlackPearl a răspuns:

Daca ei sunt fericiti impreuna, nu te baga.

| andrei182 a răspuns:

Vino la mine rolling on the floor

| CrazyKiss a răspuns:

Trebuie sa fi indrazneata si sa ii spui ca iti place, ca daca nu il pierzi.Baieti de obicei nu stau sa astepte pana te gandesti tu sa ii spui ceva, ai merg inainte cu alta. Poate e si el la fel de timid si nu vrea sa iti spuna nimic, poate te place si el. Spune'i ce vrei si o sa vezi ce iti raspunde.Nu pierzi nimic, decat iti scoti "gheara" aia, si te impaci.Mult Succes!

| kataecool a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa-ti infrunti teama si sa-i spui poate si el simte la fel.