| Iubb789456 a întrebat:

Imi plk de un baiat ..altu laughing) si vreau sa ma bag cu el.dar nu stiu ce sa fac cum sa il intreb? ...am observat ca si el ma place va rog ajutati-ma...dau funda la cel mai bun raspuns :*

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Incearca sa ii ceri ajutorul intr-o problema, fie ea si scolara!

Răspuns utilizator avertizat
| UnBaiat439 a răspuns:

Spune-i! Poate ca el e timid+baietii asteapta sa vada si un raspuns de la fete atunci cand ei dau semne ca le-ar place.(proprie experienta). Fata fugi si apunei ca iti place el si ca ai vrea sa fii impreuna cu el

| HyIious a răspuns:

Hmm Pai Daca te place e simplu foarte simplu totul incepe pe mess sau facebook ca in ziua de azi am observat ca combinatiile se fac acolo [Intai zi ca esti trista/t sa vezi dacai pasa daca nu nu merita consumul de taste durerea de cap stresul si efortul de degete care apasa tastele i,n,c,e,r,c,s,a,m,a,b,a,g,i,n,s,e,a,m,a,c, u, t, i, ne]