| serenity92 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva la cat timp de la conceptie apare nidatia? intreb pentru ca azi mi-au aparut mici pete de sange inchis la culoare pe lenjerie, dar ultima zi de ciclu mi-a fost pe 3 feb deci normal ovulatia ar trebui sa-mi apara peste 1 sapt...din 3 feb am avut contacte sexuale neprotejate repetate dar nu a lasat-o in mine..este posibil sa fiu insarcinata si ca sangele maroniu reprezinta de fapt nidatia?

1 răspuns:
| CatalaG a răspuns:

Mai mult k sigur a fost un pirt neprotejat
iar chestia maronie a fost o cachita moale spre apoasa.ai mare grije sa nu te scapi involuntar k miroase urat. du-te la medic urgent sau mai nou pampers.../.