| daeana a întrebat:

Imi trebu urgent un raspuns! am avut relatii sexuale in timpul ciclului partenerul meu nu a fost atent si s-a dat drumu in mine pot sa ramin insarcinata?

7 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata, dar riscul e foarte mic.

| ColaCola a răspuns:

Nu vreau sa te sperii. Posibiliatea exista.Fiind la varsta frageda pot aparea ovulatii aiurea, se poate foarte usor ramane si in timpul menstruatie.
Nu ar trebui sa te bazezi pe asta.Nu uita, atunci cand esti la ciclu, acel sange eliminat odata cu mucoasa contine multi microbi si va puteti imbolnavi.
Aveti grija de voi:*
Fa un test de sarcina la 3 saptamani de la contactul cu risc iar daca menstra nu mai apare fa un test la o saptamana de la intarziere.Bafta!

| Deny1333 a răspuns:

Tocmai pentru că erai în timpul menstruaţiei NU ai cum să rămâi.
Dar nu mai faceţi chestia asta când eşti în timpul acelei perioade, nu e nici igienic, nici agreabil.
Anyway, treaba voastră. Data viitoare să folosiţi un prezervativ, că nu e scump!

| didiDia a răspuns:

Nu i-a fost scarba de vaginul tau murdar? Ce oameni, of, of. In caldurile pasionale, ati uitat ca v-ati putea intoxica de la putoarea ce iesea din tine. Sau v-ati f**** cu piscatori la nas?

| Myst3ry a răspuns:

Da,exista posibilitate. Deaia ar trebui sa iti faci un test de sarcina dupa ce trec vreo 2 saptamani de la actul sexual. Si apoi sa iei o decizie. Pupici

| Metaloco a răspuns:

S-ar putea sa nu deoarece ciclul elimina si sperma dar cel mai bine ii sa faci un test de sarcina

| Deniise a răspuns:

Eu te'as sfatui sa iti faci un test de sarcina cat mai repede pentru ca sunt sanse foarte mari sa fii insarcinata.Si daca nu esti data viitoare ai grija mai mare.winking