| bogdy20000 a întrebat:

In cazul in care am facut un act sexual fara prezervativ, dar am ejaculat la final in afara vaginului, care sunt șansele ca eu sa ma fi scapat in interiorul vaginului cu 5-10 minute inainte de ejacularea de la final?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1-2% in cazul in care din nastere prostata are vreo afectiune de natura congenitala, sau vreo alta problema de alta natura.

13 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

| bogdy20000 explică (pentru aditimus):

Poti sa si argumentezi te rog?

| aditimus a răspuns (pentru bogdy20000):

Adica pana la finalizare nu ai cum sa mai ejaculezi inca o data.
Pur si simplu cand simti ca vine o scoti.

| bogdy20000 explică (pentru aditimus):

Pai si de ce erau atatea povesti pe aici cum ca exista si "picătura plăcerii" si mai stiu ce chestii?

| aditimus a răspuns (pentru bogdy20000):

Unde ai auzit tu asta?

| bogdy20000 explică (pentru aditimus):

Ce zici de raspunsurile de aici?
https://www.tpu.ro/......-exaculez/

| aditimus a răspuns (pentru bogdy20000):

La mine nu e valabil.

| CodrutElian1990 a răspuns:

In primul rand, o femeie, ca sa ramana gravida, trebuie sa fie in perioada fertila, perioada care se poate calcula cu metoda calendarului.
Da, se intampla ca uneori in acea picatura a placerilor, cum ii spui tu, dtorita unei excitari foarte mari sa fie eliminati spermatozoizi. Dar probabilitatea este foarte, foarte mica.

| bogdy20000 explică (pentru CodrutElian1990):

Dar daca are un ciclu menstrual foarte dereglat? Adica ultima menstruație a fost in 14 Octombrie, iar actul sexual presupus a fost in 14 noiembrie, dar repet, ciclul menstrual este foarte dereglat, inainte de 14 Octombrie a fost si in 3 Octombrie.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru bogdy20000):

Atunci metoda calendarului nu mai functioneaza.

| siriusblack98 a răspuns:

Se numesc papule perlate peniene si nu sunt periculoase. Iti las un link ca sa citesti tu mai multe. https://www.romedic.ro/papule-perlate-peniene

| bogdy20000 explică (pentru siriusblack98):

Ce legatura are cu ce am intrebat eu?

| siriusblack98 a răspuns (pentru bogdy20000):

Voiam sa raspund la alta intrebare si probabil din greseala am pus acest raspuns la a ta. Ignore it