| Marvinmiau a întrebat:

E normal ca dupa vreo 5 minute dupa ce ma masturbez sa trebuiasca sa urinez?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E absolut firesc.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa ti faci griji e ceva normal. Si dupa un raport sexual multi au senzatia ca trebuie sa mearga la baie.

| Andreiu68 a răspuns:

E normal, urina va elimina spermatozoizii ce au mai ramas in penis.

| TheWisest a răspuns:

Depinde pe cine

| Matei_Ciprian_Ciobanu_1990 a răspuns:

Ti as sugera sa te sinucizi

| Marvinmiau explică (pentru Matei_Ciprian_Ciobanu_1990):

Sincer, nu am nevoie de astfel de raspunsuri imcompetente, daca chiar nu te intereseaza fa pasi, faptul ca faci hate nu incalzeste pe nimeni cu nimic

| Dragosdoar a răspuns (pentru Matei_Ciprian_Ciobanu_1990):

Tu primul