| Denis2706 a întrebat:

In timpul actului meu sexual cu parteneral mea imi vine sperma super repede cam in 5-10 minute de sex.
Cum pot face ca sperma sa intarzie mult mai mult?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca in orice partida dupa prima repriza de obicei urmeaza cel putin inca una daca nu chiar mai multe reprize. Incearca si fa de asa natura incat intotdeauna partida sa aiba minim 2 reprize. Vei constata/ai sa-ti dai seama ca fiecare repriza va fi cu putin mai lunga decat precedenta. Doar procedand astfel vei reusi sa-ti imbunatatesti performantele sexuale.De asemenea sa faci dragoste nu inseamna sa dai din c#r nonstop cele 5-10 minute.Incearca sa faci mici opriri, sa schimbati pozitiile, de asemenea sa folosesti acest timp pentru realizarea si intretinerea unor fantezii/jocuri sexuale. Sunt convins ca partenera va fi surprinsa si s-ar putea sa fie si foarte multumita.

3 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Dai mai multe numere

| 3xp3rtu a răspuns:

Normal o partida de sex dureaza undeva la 3-5 minute daca tu rezisti atat inseamna ca esti un armasar! laughing daca chiar vrei sa tina mai mult timp partida fă mici pauze! Sper ca te-am ajutat

| roxas a răspuns:

Pune-i dop boss.