| adina123456789 a întrebat:

In timpul actului sexual nu simt nimic...ce se intampla? fetelor, voi ati avut vreodata orgasm vaginal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul orgasmului, localizarea lui si intensitatea difera foarte multi in functie de corpul fiecareia si mai ales de maturitatea sexuala la care a ajuns persoana respectiva. Am intalnit si persoane care pana la 24 de ani nu avusese orgasm de nici un fel. La tine partea buna este ca nu simti nimic rau. In timp se va transforma in placere din ce in ce mai intensa. Respectiva care o vrea de cal e dusa rau. La varsta voastra nu va trebuie una mare. Nimeni nu apreciaza femeia galeata! Incearca sa te cunosti mai bine, sa ai incredere in partener si in timp vei observa ca totul se schimba. Pentru inceput incercati si alte pozitii usoare. Tu deasupra, lingurita, pe la spate... si vezi cum simti ca esti stimulata mai mult. Nu te forta nici pe tine si nici pe el. Incearca sa intelegi ca el "lucreaza" si nu tu. Apoi mai e o "conditie : daca te lubrefiezi, inseamna ca vaginul tau simte si isi face datoria, iar tu nu trebuie decat sa ai rabdare!

12 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ori esti frigida.Acum cu cite raspunsuri ai primit stiind ce simti cind si daca simti ceva stii si ce se intimpla cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu, esti frigida!

Bafta!

| papusica987 a răspuns:

Pai daca o are mica prietenul tauhee hee de aia nu simti nimic, ia-ti unul cu ea de 25 sa vezi apoi nebunie.

rolling on the floor

| adina123456789 explică (pentru papusica987):

Prietenul meu o are marelaughing lasa glumitele ca nu asta am cerut...

| anonim_4396 a răspuns (pentru adina123456789):

Sa o stapanesti sanatoasa! laughing

| papusica987 a răspuns (pentru adina123456789):

chiar nu era o glumahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Ori esti frigida, ori nu-ti sata capul la sex, cand o faci. Te gandesti la toate celelalte probleme pe care le ai.

Cand faci sex, relaxeaza-te, si gandeste-te la placere.

Răspuns utilizator avertizat
| CeInteleptul a răspuns:

Cum nu simți nimic?
nu o simți în tine?
nu îți place?

mergi la gineco!

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

Nici eu nu prea simt nimic. sincerthinkinglaughing