| anonim11_5290 a întrebat:

In timpul actului sexual si dupa am sangerat destul de mult, insa nu am simtit nici o durere sau usturime. A trecut o perioada cand nu am mai patit nimic iar acum s-a intamplat din nou. Am sangerat mult si sunt foarte speriata. Nu am mai patit pana acum asa ceva. Care ar putea fi cauza? Unele persoane spun ca am vaginul sensibil si ca poate la miscari bruste sangerez. Nu prea ma pricep, am nevoie de un raspuns urgent, va rog!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O varianta plauzibila este ca himenul nu s-a rupt complet. Fa-ti griji doar daca ginecologul spune ca trebuie sa-ti faci griji.

| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu mergi la ginecolog in loc sa scrii aici? Esti sigura ca nu ti-a venit menstruatia in timpul acela?

| anonim11_5290 explică (pentru Aasdfghj):

Ma voi duce poimaine, dar sunt speriata si e logic ca am nevoie de niste raspunsuri. Poate pe aici mai exista persoane care s-au confruntat cu problema asta. Nu era menstruatia, este imposibil. Data trecuta cand am sangerat, dupa 1 zi mi-a trecut in totalitate.

| Betrix a răspuns:

Nu stiu, du-te la ginecolog