| BabyGirl06 a întrebat:

(Intrebare pentru baieti) De curiozitate, voi ce ati alege? Sa fiti cu o fata urata, linistita, dar sa fiti siguri ca are ochi numai pentru voi sau sa fiti cu o fata frumoasa dar fitoasa, nebunatica de la care nu stiti la ce sa va asteptati? big grin

Răspuns Câştigător
| alynutzu20 a răspuns:

Mai degraba cu o fata urata dar linistitawinking
decat cu fitoasehappy

| BabyGirl06 explică (pentru alynutzu20):

Cat ma bucur ca mai exista baieti care gandesc ca tine :X big grin

| alynutzu20 a răspuns (pentru BabyGirl06):

Nu doar existawinking
ci suntbig grin
imi dai si mie id taubig grin?

| BabyGirl06 explică (pentru alynutzu20):

Da ti-l dau: ella_innocent_ang3l

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce vrei? sa mananci un rahat singur? sau o felie de tort sa o imparti cu prietenii? grea alegere nu-i asa?

| BabyGirl06 explică (pentru anonim_4396):

Auzi cred ca te cunosc... imi zici si mie te rog cum te cheama si de unde esti? tongue

| nightelegance a răspuns:

Eu as alege o fata frumosa! na-re rost sa alegi una urata pentru ca o sa te plictisesti de ea. Mai bine una frumoasa si mai nebunatica.