| ღNameღ a întrebat:

SA NU RASPUNDA NICI O FATA!
Baieti, voi de ce dati palme la fund fetelor.Nu vreau sa aud prosti de exemplu ca au forme etC.
Habar nu am ce simt ele dar mie NU imi place deloc.Noi nu facem asa. E ceva jenant.
Voi de ce dati, ca placeti acea persoana, ca o simpatizati, o salutati, o credeti c***a? altceva
Nu inteleg!
Deci pe bune acum, ce aveti cu noi, de ce! Mie nu mi s-a dat decat 1 mai demult.mult mai demult si sunt curioasa de ce!

5 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Pai depinde daca permite si fata. Eu una nu permit. Si ma inteleg destul de bine cu baietii. Dar stiu ca nu e cazu sa intreaca masurawinking Totu' tine de demnitate si respectu' de sine. Sunt fata, dar am raspuns. Asta e parerea mea. O zi buna!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce gandire de copil mic ai.
Asa fac toti baietii, nu exista un motiv anume.

| Tiberiu4 a răspuns:

Pentru ca ii se pari sexy laughingsi sut la varsta in care li seurca hormonii la cap da stii ce sa faci daca mai da odata te duci la maicasa si il zici si sigur o sa se rusineze si nu o sa mai deatonguefunda?

| WOLFRAM a răspuns:

Hai sa tio zic pe aia dreapta, gestul asta e o mare tampenie si nu fovedeste decat ca esti un obsedat parerea mea eu sincer nu am dat o palma in posterior niciunei fete pentru ca eu printre altele mai si judec si respect pe oricine si crede-ma asta e asa pentru amuzament intre cocalari nimic mai mult...

| DrSex_2180 a răspuns:

Pai, nu am un raspuns exact. Dupa cum stii. majoritatea baietilor, cand admira o fata se gandesc: cum i-ar sta lu asta in p*** mea? Si normal ca se uita la fund si sani. Cred ca unii nu se pot abtine si trebuie si sa puna manalaughing