| ღNameღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti...eu nu am mai primit palme la fund.doar azi una.:/...baieti, voi cand dati palme la fund la fete le cred cu**e?

Sau? vreau sa raspunda baietii care DAU palme, ca sa vad parerea lor.

Pt ce dati palme la fund...pentru ca ne placeti, ne credeti cu**e, sau ca un fel de " Hai ca ne mai vedem, esti draguta", sau alt ceva, funda!

SA NU RASPUNDA FETELE! nu sunt baieti.si nu prea au ce sa zica...sad. cine isi bate joc primeste voturi ff rele

Răspuns Câştigător
| bsb a răspuns:

Uneori cand dau palme peste fund fetelor, fac asta pentru ca imi place fundul lor, sau pentru ca... as vrea sa le fac ceva.

5 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Ai pus un final foarte infricosator rolling on the floor) MRG eu dau palme la fund atunci cand fac sex pentru ca este o senzatie tare.Nu le dau pentru ca le consider curve.Nu stiu dc ai pune o asa intrebare mrg sunt sigur ca ai sub 16 ani cu mult. Ciusss big grin

| Anonim3007 a răspuns:

Eu dau palme la fund dar nu le consider curve...mrg majioritatea fetelor dau inapoi iti dau un pumn o palma peste fata te zgarie nu sunt curve pentru ca nu acepta sa le dai daca cineva iti mai da aleargal batel vezi ce faci dar nu-i da la mostenitoriwinking

| Stunt3r a răspuns:

Nimeni nu le da pentru ca le considera cu**e doar pentru ca ne place sa v-a "pipaim"hee hee

| Samarra a răspuns:

Fatooo...lasa-i fara mostenitori data trecuta! este cel mai bun mod de a se potolii!

| Samarra a răspuns:

Era data viitoare * big grin laughing