| ღNameღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti...eu nu am mai primit palme la fund.doar azi una.:/...baieti, voi cand dati palme la fund la fete le cred cu**e?

Sau? vreau sa raspunda baietii care DAU palme, ca sa vad parerea lor.

Pt ce dati palme la fund...pentru ca ne placeti, ne credeti cu**e, sau ca un fel de " Hai ca ne mai vedem, esti draguta", sau alt ceva, funda!
SA NU RASPUNDA FETELE! nu sunt baieti.si nu prea au ce sa zica...sad. cine isi bate joc primeste voturi ff rele!

8 răspunsuri:
| ღNameღ explică:

Sven, nu, mie nu-mi place deloc!
E un lucru jenant! Chiar mi s-a parut urat.nu sunt genul asta!

| ioanadanny a răspuns:

Scuze ca raspund dar poate sa fie si uni baieti care sunt dobitoci.scuzati dar asta e adevarul.

| Samarra a răspuns:

Probabil le place cum se zgaltaiiiie fundu laughing big grin

| Samarra a răspuns:

@Sven, crede-ma, nu ne place! (vorbesc din propria experienta!)

| Sven a răspuns:

Pot spune ca eu dau palme in fiecare zi... Este ceva normal pentru. baieti. fac asta pentru. ca le place cum arata sau pentru. a o face si pe fata sa se simta bine. (eu asa zic. ca va place si voua cand va luam de tate sau fund. )

La mine in clasa erau doua fete care cand aveau chef de prosteli, veneau si ori se dadeau cu fundu pe langa baieti. ori se faceau ca isi aranjeaza decolteul si etc. ( fetele... baietii daca se prefac ca isi aranjeaza scula, ele nu vin sa sara pe el laughing )

| anonimu13 a răspuns:

Baietii dau palme la fund pentru ca i place cum arata fata respectiva

| laAAal a răspuns:

Nu..lipsa de acupatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea baietii care dau palme la fund fetelor sunt niste disperati care cauta anturaj cu japcawinking una e sa-mi dea iubitul meu, caruia ii permit, si alta e sa vina unu.