| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti-va plac fetele cu sanii micuti?

Răspuns Câştigător
| Camy333 a răspuns:

Stiu ca ai spus ca intrebarea este pentru baiati, dar cunoscand bine baietii, pot sa iti raspund si eu. Sunt unii baieti care nu se uita la cur si sani. Dar majoritatea baietiilor din ziua de azi numai la asta se uita si vor ca fetele sa aiba aceste aspecte cat mai mari. Dar nu iti fa probleme, depinde numai de baiat si poate nu esti atat de dezvoltata si iti vor creste mai incolo happy

15 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Daca are curu mare si nu e boccie, da

| neutrino a răspuns:

De ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Camy333):

Da exista baieti de tipul la aia care i-ai descris tu si s enumesc HOMALAI

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da pentru ca in general fetele cu sanii mari sunt si grase...

| DNSK a răspuns:

Sanii poate sa fie micuti, creierul sa nu fie

| DNSK a răspuns (pentru DNSK):

Pot* scuze

| mihai69 a răspuns:

La nebunie!

| djdani2010 a răspuns:

Stau cu fata, nu cu sanii ei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, pentru mine nu conteaza sanii. Intalnesc fete dragute si cu sani proeminenti si cu sani micuti. Tine minte ca important e si motorul nu numai caroseria.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu! De ce sa te mint?!

| TOOL a răspuns:

Nu conteaza sanii unei fete conteaza felul in care arata, caracterul ei, ochii ei. si mie unu imi place de o fata care are sanii destul de micuti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, mie îmi plac happy

Toate cele bune.

| DulceLup a răspuns:

Nu trebuie sa ne placa noua. Daca tu ai sanii mici nu trebuie sa te simti inferiorizata de una cu sanii mari. Mie imi plac si sanii mici si sanii mari. Dar acum vezi tu, daca iubitului tau ii plac sanii tai, restul ce mai conteaza?
Daca dragoste nu e, nimic nu e!
Dar daca e, e de binewinking