| BlueDark a întrebat:

INTREBARE PENTRU BARBATI

Salut! Cred ca am probleme cu erectia.Are o durata potrivita, dar apare brusc si incontrolabil. Ciudat este ca nu-s chiar atat de tanar,deci nu poate fi de natura hormonala.
Am ajuns in situatii jenante. Am avut parte de una chiar astazi, cand eu si sotia am vizitat niste amici.Am zis cu totii sa ne uitam la un film, asa ca ne-am asezat pe canapea.Nu era destul loc pentru toti patru (nu, nu suntem grasi.Chiar era o canapea foarte mica). Vazand asta, fetele s-au asezat in bratele noastre...Cica sa ne uitam la Love Story sau Titanic.Asta-mi mai lipsea! Deja simteam ca se intampla ceva.Chiar la finalul filmului s-a intamplat sa ajung in stadiul cel mai avansat.Cred ca sotia a simtit, pentru ca se uita ciudat la mine laughing. Trebuia sa plecam.Cand s-a ridicat din bratele mele, m-am uitat si eu in jos si am vazut ca era prea vizibil.Sunt sigur ca au observat ceilalti.Noroc de mine ca aveam masina, ca altfel ma vedea tot orasul.
Si chestii de astea s-au mai intamplat.V-am povestit ca sa va imaginati prin ce situatii trec eu...Altele sunt mult mai grave.

Nu vreau sa ajung la medic din cauza asta, mi se pare ridicol.Voi ati intampinat astfel de probleme? Cum le-ati rezolvat? Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Nu mi se pare atat de grav, adica a stat in bratele tale.Hormonii din tine au actionat fara voia ta, nu aveai ce face...incearca sa nu mai ajungi in astfel de situatii, sa nu mai stea pe tinelaughing

| BlueDark explică (pentru Samariteanul):

laughing Doar am tinut-o in brate.Nimic mai mult.Ea a inceput sa ma tachineze.Am observat ca ii place sa ma "activeze" in locuri publice, unde stie ca n-am cale de scapare... happy

| AnotherAnswer a răspuns:

Ție nu ți s-a mai sculat *** până acum?

| BlueDark explică (pentru AnotherAnswer):

Nu chiar asa de usor laughing