| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:conteaza marimea sau cum o foloseste?

11 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Ambele.

| SG1995 a răspuns:

Sunyt tip dar cred ca pui intrebarea gresit:
Degeaba stii s-o folosesti daca o ai 5 cm, si degeaba o ai de 20 cm daca nu stii ce face, deci in concluzie pentru o femeie conteaza ambele calitati.

| AliGab a răspuns:

Conteaza cate santuri ai pe creier

| AdinaanidA a răspuns:

Păi, mărimea penisului se clasifică cam așa :
în ordine descrescătoare : mic, foarte mic și ce-i aia.
în ordine crescătoare : mare, foarte mare și NORMAL.

| Mrlove2017 a răspuns:

Ambele sunt un factor important ...degeaba o ai mare daca nu stii ce sa faci cu ea

| alina2k18 a răspuns (pentru Mrlove2017):

Deci daca o are mica automat stie ce sa faca, nu?
laughing

| Mrlove2017 a răspuns (pentru alina2k18):

E valabil si viceversa ...fiecare a inteles ce a vrut

| Dumblytics a răspuns:

Ambele, desi a doua e mai importanta.
degeaba o are mare daca tot ce face e sa dea din fund fara nicio tehnica anume si sa asudeze peste tine ca o gorila oligofrena.

| alina2k18 a răspuns (pentru Dumblytics):

Mda, dar prefer mare si fara tehnica laughing decat mica si tot fara tehnica laughing
E important s-o aiba mare, de restul se ocupa femeiawinking
Mai naspa e cand e si mica si fara tehnica laughing

| Dumblytics a răspuns (pentru alina2k18):

Asa e fataaaa tuu nebunoooo high fiveeeeee la fel de high ca pulalalalallalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Shimozukushiki a răspuns (pentru alina2k18):

Ai spus cea mai mare minciună pe care am auzit-o vreodată. laughing
Nu degeaba se tot aude că „femeia e un obiect sexual", PĂI chiar un obiect sexual este, pentru că nu este nicio diferență între ea și obiect (ca și acțiune), dacă probabil ar face și femeia ceva (așa cum spui tu) probabil că nu ar mai fi comparată cu un „obiect sexual" winking