| eurynomus a întrebat:

Intrebare pentru fete. Marimea conteza?

Răspuns Câştigător
| Lina0309 a răspuns:

Daca vrei sa stii, dupa un studiu stabilit de americani, o femeie poate fi satisfacuta cu un penis de minim 5 cmwinking Si oricum, cand sunt in erectie, majoritatea au lungimea intre 12-15 cm.Asa ca nu mai asculta toate prostiile cum ca marimea ar conta sau cum se lauda majoritatea idiotilor ca o au peste 20 cm in erectie.Si in orice caz, nu vaginul conteaza, ci clitorisulwinking

| eurynomus explică (pentru Lina0309):

Bvvvvvvvvvvv, un raspuns f bun si documentat, se vede k nu esti o tuta care se gandeste doar sa aiba una mare si groasa in ea (scuze de exprimare) putine stiu ca 80% din orgasm este datorita clitorisului. Chiar esti inteligenta si mi ar face placere sa vb si pe mess daca si u vrei. in caz ca vrei te astept cu mare placere pe idul: eurynomus3free

36 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sincer cu cred ca media e de 15.

| eurynomus explică (pentru lolly):

Mda, cam asa ceva, eu o am de 15, 16 cm si nu ma deranjeza chestia asta k stiu cum sa o folosesc si plus de asta practic si sexul oral in compensare -p

| vlaaddd a răspuns:

Pentru baieti latimea conteaza?

evenso
| evenso a răspuns:

Normal ca da laughing nu-i totuna un chistoc de 10 cm. sau o daravela de 30 cm.
Deci trebuie sa fie o marime acceptabila/normala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru evenso):

Deci tu ai vazut deja?laughing

Just joking.

| Laya a răspuns:

Voi baietii sunteti obsedati de asta? Sincer, de ce dracu ar conta marimea? Credeti ca 15cm nu ne pot satisface in egala masura cu 30? Nu marimea conteaza, ci "technica"... happy

| eurynomus explică (pentru Laya):

Vad k si u esti de acor cu faptul ca conteza f mult si tehnica, ca degeba ai ditai scula daca nu sti ce sa faci cu ea, eu ma folosesc si de sex oral k si completare si sincer sa fiu nu am avut reclamatii din nici o parte happy

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Depinde de fiecare pentru mine conteaaza si marimea si varsta si chipul! A da, si PERSONALITATEA!

| eurynomus explică (pentru LexHasAMasterPlan):

Pai zi si mie ce marime iti place si ce varsta ar trebui sa aiba tipul respectiv si daca nu te deranjeza daca mai esti virgina ca am indoieli, daca te deranjaza sa raspunzi aici poti sa mi zici pe mess; eurynomus3free tongue

| Azµre a răspuns:

Nu. Atâta timp cât face femeia fericită nu contează. Poate să aibă și 10 cm și 20 cm dacă femeia este mulțumită numai contează.

| eurynomus explică (pentru Azµre):

F corect si raspunsul tau dar nu multa lume gandeste asa si din cauza asta multe tipe cad in derizoriu cand cer adevarate "furtune de pompieri"

| Azµre a răspuns (pentru eurynomus):

Lasă că așa mai aveam o amică care a dat de unu cu un asemenea furtun și nu știa cum să se despartă de el după ce au facut sex prima dată... A avut asta niște dureri de a zis că numai vrea să vadă sex cu lunile.

| Felys a răspuns:

Conteaza compatibilitatea

| eurynomus explică (pentru Felys):

Poate fi vorba si de copatibilitate fizica. nu?!

| LaNaibaa a răspuns:

Nu.

| eurynomus explică (pentru LaNaibaa):

Bv, cel mai bun raspuns si cred si cel mai gandit, mi ar place sa dezvoltam subiectul daca si u vrei, am idul; eurynomus3free

| Denis777 a răspuns:

Spunele ca nu conteza cat de mare e barca, conteaza cum se misca valul, si cand o sa o freci pe una o sa auzi mai adanc!

| jess179 a răspuns:

Nu conteaza atat de mult

| eurynomus explică (pentru jess179):

Dar ce conteza cel mai mult?

| Ghfdsj a răspuns:

Păi dacă te referi la ceea ce cred eu.
- CONTEAZĂ.
De exemplu, nu e bine, să fii slabăă fără nimic. Dar nici să fii grasăă, cât o.
Şi depinde şi de vârstă, şi de înălţime.
Eu am 14 ani, un metru şi 60 şi ceva de cm, şi 50 de kg. Şi toţi îmi spun că arăt bine, şi îmi place şi mie cum arăt [nu am burtă, nimic big grin] Sincer.
Fundă?

| eurynomus explică (pentru Ghfdsj):

Nu era vb despre ce a ce credeai tu dar chiar m ai varajit cu descrierea ta si m a facut si curios pe deasupra big grin

| Ghfdsj a răspuns (pentru eurynomus):

Ohh, scuze că am greşit :d.

| eurynomus explică (pentru Ghfdsj):

Poate mi zici si parerea despre adevaratul sens a intrebarii dar nu aici ci in privat, adica pe mess, idul meu fiind: eurynomus3free tongue

| Ghfdsj a răspuns (pentru eurynomus):

Okey.

| eurynomus explică (pentru Ghfdsj):

Mda big grin

| HeartOfLilith a răspuns:

Da...

| eurynomus explică (pentru HeartOfLilith):

Care e marimea care te ar multumi? poti sa mi raspunzi si pe mess, am idul eurynomus3free

| HeartOfLilith a răspuns (pentru HeartOfLilith):

Cand e vorba doar de sex, pentru one night standuri marimea poate conta, insa daca partenerul pe care il iubesti e dotat sau nu, asta conteaza cel mai putin.

| eurynomus explică (pentru HeartOfLilith):

Mda, dar un tip mai putin dotat dar mai versat poate da rezultate bune daca stie cum sa si foloseasca scula si binenteles si altceva...

| fallen213 a răspuns:

A cui marime a portofelului?

| xTeddyBear a răspuns:

Bineinteles ca conteaza. laughing

| eurynomus explică (pentru SuperStarAlexandra):

Da, ai dreptate k nu conteza f mult marimea ci tehnica si ce faci in competare asa ca ai gandit corect si poate vb si din experenta ta. Mi ar face placere sa mai discutam daca vrei

| SuperStarAlexandra a răspuns (pentru eurynomus):

Ok