| alinutzu_6299 a întrebat:

Intrebare pentru fete

Cum va place baiatu cu ochelari sau fara

Precizati motivubig grin!

14 răspunsuri:
| BloodyDress a răspuns:

Asta depinde doar de cum arata tipu', dar nu cred ca e unica problema pe care ar trebui sa ti-o pui legata de "de ce nu am prietena?"

| Alishia a răspuns:

Depinde de baiat, de forma fetei, de modelul ochelarilor.Sunt mai mult care depind nu exista un tipar standard

| RemusAndrei a răspuns:

Ca tine nu ar vrea nimeni sigur...

| alinutzu_6299 explică (pentru RemusAndrei):

Si la faza asta trebuie sa plang sau sa rad de un copil frustrat care nu are ce sa zica si vrea neaparat sa fie bagat in gura m...si

| diana99999 a răspuns:

Depinde de cum arata baiatul, dar si de gusturile feteiwinking. de exemplu, baiatul de care imi place poarta ochelari, si sunt singura care crede ca-i sta bine happy

| gugulina97 a răspuns:

Cu ochelari, aparat dentar si freza ala' Guta rolling on the floor

| alinutzu_6299 explică (pentru gugulina97):

rolling on the floor)) mai cucerit cu freza lui gutarolling on the floor)

| gugulina97 a răspuns (pentru alinutzu_6299):

smugsmugsmug rolling on the floor)

| Caramelll a răspuns:

Depinde cum arata tipul respectiv, unora le sta bine cu ochelari altora nu.

| MeteorFalls a răspuns:

Nu-s fata, dar daca as fi... cred ca mi-ar placea baiatul care stie gramatica limbii romane!

| alinutzu_6299 explică (pentru MeteorFalls):

Nu inteleg daca nu intelegi ce scriu de ce te chinui sa citesti? n-am inteles asta la oameni nu mai cititi frate daca e indescifrabil

| annamya a răspuns:

Sunt unii tipi care arate SUPER cu ochelari si sunt altii care nu...depinde si de forma fetei, a ochelarilor, cum arata tipul, cum se comporta, etc.