| MineIsLikeABridge a întrebat:

Intrebare pentru fete : daca arat aproximativ ca cel din poza, la musculatura, e bine sau nu... http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Permite-mi sa raspund chiar daca nu sunt fata, cunosc destui care arata asa, si sa vezi ce femei au big grin

26 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Daca practici culturism e destul de bine, dar mie una nu prea imi place chiar asa.

| h3r a răspuns:

Daca vrei parerea mea, ei bine nu mi-ar place unul asa. Prefer sa fie un om normal. Nu te mai complexa, lasa-te asa cum esti si accepta-te.
Nu inteleg rostul intrebarii. Sau ai vrea pe o tipa care sa fie impreuna cu tine doar pentru muschii tai?

| Cosmin86 a răspuns (pentru h3r):

"lasa-te asa cum esti si accepta-te", asta e stupid, trebuie sa-ti pese de corpul tau si sa-l lucrezi intens, la sala, la inot, la alergat, unde iti place tie, in niciun caz nu e bine sa ramai asa cum esti, adica o persoana mediocra si firava.

| h3r a răspuns (pentru Cosmin86):

Dar nu cred ca e mediocru sau firav.
Din cate vedem mai sus, el ne specifica faptul ca seamana cu cel din imagine. Ti se pare firav?
Eu mi-am spus parerea. Daca te deranjeaza imi cer scuze.
Nu sunt misogina sau nesimtita, am zis clar ca mie nu mi-ar placea. Si nu cu sensul ca nu as accepta pe cineva in genul lui langa mine, ci pentru ca nu pun atat de tare accentul pe aspectul fizic, cum o faci tu! Accept omul asa cum este.
Nici eu nu sunt perfecta, insa arat destul de bine pentru MINE si nu apelez la cele mentionate de tine.
Cred ca e absurd sa-i impui cuiva sa mearga la sala. Fiecare daca doreste ramane asa cum l-a lasat Dumnezeu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru h3r):

"Fiecare daca doreste ramane asa cum l-a lasat Dumnezeu", vrei sa spui cum l-a lasat geneticul lui, nu un zeu primitiv, omenirea a mai evoluat, nu mai suntem in evul mediu.

Si nu impun sa mearga la sala, dar impun sa-si lucreze corpul, TREBUIE sa faci asta, nu DOAR ca sa arati bine, ci si ca sa fi SANATOS, nu vezi cati oameni au probleme de sanatate la 40 de ani? Si dureri si multe alte probleme, de ajung sa stea cu pumnul de pastile dupa ei, sau li se rupe mana de la o banala cazatura. Asta ca sa nu mai vorbesc de cei disgratiosi, oamenii grasi, aia sunt cei mai mari nesimtiti.

| h3r a răspuns (pentru Cosmin86):

Si daca e gras, ce? Nu esti tu, deci n-ai treaba!
Grasi nesimtiti sunt rromi, cei care nu muncesc.
Cat despre alti, poate s-au nascut asa si au probleme de sanatate, e corect din partea ta sa-i jignesti, injosesti si sa-i judeci? Cunosc un caz destul de bine, a facut sport, tratamente, regimuri si nimic. Are probleme grave de sanatate. Si nu inteleg cum poti sa vorbesti asa.
Tu esti altfel, restul altfel. Ocupa-te de tine!

Sper ca nu mai ai ceva de zis referitor la mine! Ai dreptate cand zici ca sportul ajuta, insa nu pentru toti.

O seara buna iti doresc!

| val31989 a răspuns:

Salut,nu stiu, dar nu cred ca ar fi asa de bine!

| gaby5995 a răspuns:

La maini e cam mult, dar in rest e suuuper. Imi place!happy

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Ushor maicalaughing, ii deja putin cam mult.

| caus3lov3ya a răspuns:

Neaa las-o mai moale

| NoName2105 a răspuns:

Puutin cam exagerat.dar e ok. Grija mare cu steroiziiwinking

| MineIsLikeABridge explică (pentru NoName2105):

Nu folosesc asa ceva + ca poza e cu un tip incordat, dar cam asa arat si eu, dar una e o poza alta e realitate...

| ToLoveRu a răspuns:

Too much beibb:X
Ia-o mai usorbig grinDD

| Roxizzz a răspuns:

Nu sorryy dar e prea de totlaughing))))))

| miawiu a răspuns:

Permite-mi sa-ti raspund cu un banchappy
Un culturist se duce si el la un bordel. Aflat in camera cu o dama incepe sa se dezbrace. Isi da camasa jos, iar dama exclama:
- Vai ce bicepsi mari!
Tipul:
- Dinamita.
Isi da jos pantalonii.
D: -Vai ce gambe mari ai!
T: -Dinamita.
Isi da jos maieul.
D: -Vai ce pectorali!
T: -Dinamita.
Urmeaza chiloteii.
D: -Vai ce fitil de mic la atata dinamita.

| doarEu001 a răspuns (pentru miawiu):

Ai funda din partea mealaughing

| miawiu a răspuns (pentru doarEu001):

Propun sa i-o dam tipului din imagine, sa si-l o puna pe fitil, in caz ca nu-l mai gaseste

| h3r a răspuns (pentru miawiu):

Puta sau creier.
( Bravo pentru raspuns)

| doarEu001 a răspuns (pentru miawiu):

Si eu vin cu focullaughing dinamitasmug

| Cosmin86 a răspuns (pentru miawiu):

Asta e valabil doar petnru culturistii care iau steroizi. Ala din poza nu e asa de mare

| Cosmin86 a răspuns (pentru doarEu001):

Alt copil complexat laughing, uita-te si tu ce femei au aia si apoi comenteaza. chestia cu fitilul e valabila doar pentru cei care iau steroizi, dar tu oricum nu prea ai habar ce inseamna asta

| doarEu001 a răspuns (pentru Cosmin86):

Copilraised eyebrows ha halaughing ma faci sa rad. daca nu ai observat am comentat la raspunsul lui miawiu pentru ca mi s-a parut amuzant.si sa fim seriosi, multi care se apuca de sala isi doresc un corp lucrat in cel mai rapid mod astfel ca apeleaza la steroizi.iar cei care fac abuz, le trebuie o torta ca sa mai aprinda "fitilul"winking stiu ce vorbesc.normal ca un barbat lucrat arata mai bine decat unul care are 20kg cu tv in brateoh go on dar na, ai intervenit si tu cu un raspuns "inteligent" crezand ca ataci o alta fetita de 13 ani.hai peace!

| Cosmin86 a răspuns (pentru doarEu001):

Mi se pare stupida generalizarea, doar daca unii folosesc steroizi nu inseamna ca toti practicantii acestui sport folosesc.

| MineIsLikeABridge explică (pentru miawiu):

Nu iau steroizi deci nu am probleme cu "fitilu"

| doarEu001 a răspuns (pentru Cosmin86):

Dar nu am generalizat.am spus ca sunt multi care apeleaza la steroizi pentru ca masa lor musculara sa creasca mult mai repede.nu am spus toti.happy

| debbietype a răspuns:

Sincer, e caca happy arata nasol
prea exagerat, prea multi muschi