| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru toate fetele citi baieti ati avut in plan sexual? si la cit e limita voastra?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Draga domnisoara te asteptai ca cineva sa fie chiar atat de sincer/a incat sa-ti raspunda la o intrebare considerata taboo. Traim intr-o societate in care perceptele morale si bisericesti sunt inca mult prea inradacinate?

| neutrino a răspuns:

Fostii parteneri nu se numara dar este bine ca atunci cand te intalnesti cu o asemenea persoana sa realizezi ca a facut parte din viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate vor spune ca esti al doilea...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde sti? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi s-au destainuit mai multe fete in acest sens happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si nu le-ai zis ca nu e frumos sa minta, mai Casanova

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt Casanova, informatiile respective le-am accesat pentru ca mintile lor sunt un teren de joaca pentru mine. Din motive necunoscute oamenii simt nevoia sa mi se destainuie, cel putin asa cred, in general nu ii prea ascult.

Cat despre faptul ca ar trebui sa le informez eu in privinta minciunilor, sa fim seriosi, ca sa poti determina oamenii sa nu minta mai intai trebuie sa schimbi natura umana. Iar eu nu am timp de fleacuri, prefer sa imi umplu timpul cu lucruri constructive, cum ar fi privitul intr-un punct fix, cu orele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Numai oameni normal pe aici, asta e clar laughing

| Miihaa a răspuns:

0 momentan. As vrea maxim 3.

| anonim_4396 explică (pentru Miihaa):

Prea multi. mai taie 4 rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Miihaa):

Hmm. mai iesi pe afara si socializeaza cu lumea si invata ce inseamna o gluma. la altceva nu ma pot gandi la ce ai da eronat la o gluma, trebuie sa ai probleme sus.

| minrest a răspuns (pentru Miihaa):

Amelia, tot respectul, dar nu-i mai bine unul, sa nu treci prin despartiri, deziluzii, unul si bun. Stiu, ai zis maxim. Ce vreau sa spun, daca mergem la razboi, mergem pentru victorie, si acolo facem ce putem. De ce sa accepti infrangerea de la inceput, poate alegi un barbat bun si ramai cu el. Sarut mana.

Răspuns utilizator avertizat