| 01012013 a întrebat:

Intrebare suna cam in felul urmator: cum sa seduc o fata la relatii sexuale, adica sa o conving sa faca sex cu mine? nu am relatii cu ea dar este putin ushuratica... merci mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te iau in serios.
Te duci la ea cand e singura si ii zici complimente,minciuni: cat e de frumoasa, e minunata, ca o iubesti.
Cand ii spui ca o iubesti se intampla in mintea ei declicul si iti cedeaza.
Da-i putin vin, incepe sa o saruti, mangai-o in toate locurile si...nu uita de prezervativ.

| 01012013 explică (pentru anonim_4396):

Dar daca o incep a dezbraca si ea refuza ce sa-i fac mai departe s-o conving? merci

9 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Cheam-o la o cafea la tine, un film etc. Isi da ea seama ca nu o sa stati sa vedeti filmul si ramane dupa ea daca accepta sa vina sau nu.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

O intrebi cat te costa. o noapte laughing)

| victorandrei a răspuns:

Un raspuns suna asa: daca este putin usuratica nu merge daca era mult mai usuratica sau mult usuratica mergea laughing

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Asta vine de la sine. Dar duo la o petrecere şi acolo beţi mult alcol, şi... ştiţi voi laughing

| unknownn a răspuns (pentru Larisssaa):

Si ce sa stie? Dupa aia merge fiecare la casa lui si doarme. Asta era continuarea?batting eyelashes

| Larisssaa a răspuns (pentru unknownn):

laughing Fac sex! Aşa-i mai pe înţelesul tău? laughing

| unknownn a răspuns (pentru Larisssaa):

Uuuuuuuuuu ce urath!
E interzis sa faci asa ceva, numai oamenii mari au voiewinking

| Larisssaa a răspuns (pentru unknownn):

laughing Nu mai spune laughing

| unknownn a răspuns (pentru Larisssaa):

Mai nu imi mai umple capul cu prostii ca eu sunt baiat calculat nu vorbesc prostii.

| Nelamuritul a răspuns:

Fa,tu,eu,maine,sex,ai inteles?laughing
Ba de multe ori cand vrei u sa se intemple nu se intampla, genu asta de chesti sa intampla de la sine.

| DieHarD a răspuns:

Pai 1.devi un BFF cu ea apoi 2. O inviti la tine sa beti cv(alcoolic),o imbeti si apoi incepi usor, o pupi, i pui mana pe sani, o pupi pe sani, o dezbraci usor si dupa vedeti voi

| AlynaDulcika a răspuns:

Salut! Chestia asta trebuie sa vina de la sine...nu trebuie din obligatie. Poate ea nu vrea sau nu este pregatita! Bafta!

| 01012013 explică:

Si daca incep so dezbrac si refuza zice ca nu trebu sau fel de fel de pricoale de estea ce sa fac?