| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta este pentru cei mai experimentati si activi pe plan sexual, am si eu o intrebare legata de penisul meu, deoarece ma cam framanta de ceva timp, eu in trecut am mai facut sex de cateva ori dar nu cu o fata virgina, si acum sunt cu o fata virgina impreuna cu care vii face sex curand, totul se rezuma la flexibilitatea penisului meu, cand este in erectie full sa zicem ca stau in picioare drept, acesta sta ridicat spre abdomen ceea ce este normal din cate am inteles doar ca cand e asa nu e pietroi si e flexibil de la mijloc, gen cand il trag de la mijloc in sus sa zic asa se indoaie, pe cand cand il trag in jos spre pozitia de penetrare devine tare dar la mijloc tot exista putina flexibilitate dar exista si mi e frica sa nu se indoaie cand incerc sa o penetrez pe iubita mea virgina ps am 18 ani si marimea penisului este de 16, 5 vreau raspunsuri serioase

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa fi foarte rabdator cu fata blind sa faci preludiul lung ca ea sa se umezeasca doar atunci o poti penetra, ca altfel o va durea rau, deci "înarmeaza -te" cu multa rabdare sa o faci fericită.

| Musafuka21 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai faza e ca eu ma tem sa nu se indoaie penisul cand incerc sa o penetrez

| Musafuka21 a răspuns (pentru Musafuka21):

Ca eu am facut sex pana acum doar cu fete nevirgine si acolo intra foarte usor, si eu am un penis care e mai flexibil si ma tem sa nu o pot penetra

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Musafuka21):

Aici nimeni nu iti poate raspunde deoarece fiecare barbat este altfel construit si depinde de genetica, la fel cum nu toate femeiile seamana intre ele nici barbatii nu seamana, deci incearca si o sa vezi.

| Musafuka21 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Stiu treaba asta, dar e firesc ca la barbati cand incearca sa o indoaie de la jumatate si e in erectie sa se poata indoi putin sau?

| Musafuka21 a răspuns (pentru Musafuka21):

Eu mai stiu ca poti ajuta penisul cu mana sa nu se indoaie, sa il tii in locatia unde se indoaie cu degetele pana cand reusesti sa penetrezi, dar nu stiu ce sa zic

| Emilian65 a răspuns:

Dacă fata vrea sa facă sex, penetreaz-o fara sa te mai gândești ca ți se îndoaie de la mijloc.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu, ca o persoana care a avut relatii sexuale de muuulte ori iti pot spune ca e din cauza boli numite ligma, e curabila, deci nu te stresa. E de la ei, stai linistit.

| Musafuka21 a răspuns:

Lasa l ca inca foloseste gluma din 2018 cu ligma balls?