| INeeDYoubby a întrebat:

Iubesc o fata. Ma intilnesc cu ea de 2 ani! La inceput era mai active in relatie, adica isi demonstra iubirea intr-un fel mai frumos, dar acum s-a schimbat! Ea zice ca ma iubeste si eu o cred! Mie mereu imi e dor de ea, dar ea nici macar nu ma suna, cel putin odata pe saptamana!
Ne vedem des! Ambii avem 17 ani! As vrea si eu parerea voastra! Cam de ce se indeparteaza?

Răspuns Câştigător
| cuib a răspuns:

Vorbeste cu ea subiectul despartirii, asta fie ii va de de gandit sa-si schimbe atitudinea fie va spune " de mult asteptocazia asta" in functie de rezultat poate ar trebui sa iei in considerare varianta de a-ti gasi o alta prietena. Esti tanar, ai toata viata inainte si deja experienta cu fetelewinking Mult succes

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

S-a plictisit de tine

| December a răspuns:

Pai la 17 ani fetele sunt nesigure pe ele. Se plictisesc repede si cand nu te astepti. NIci unul din voi nu e suficient de matur in gandire si atunci apar alternantele. De indepartat se indeparteaza fiindca poate s-a cam plictisit de relatie.

| CeInteleptul a răspuns:

Sex faceti?

| INeeDYoubby explică (pentru CeInteleptul):

Nu facem! Ii e frica de mama ei sa nu afle.

| cuib a răspuns:

Discutati intre voi pe tema asta, nu mai sunteti la inceput si n-ar trebui sa te temi de o astfel de discutie

| INeeDYoubby explică (pentru cuib):

Am discutat.Si ea mereu schimba subiectul, adica fuge de raspuns!

| CeInteleptul a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Ok. cand o femei se indeparteaza de tine, nu trebuie sa iti faci griji, ea se intoarce inapoi.
pur si simplu are nevoie de timp de reflexie si gandire pentru ceea ce urmeaza sa faca.

Tu esti cel cu realitatea, ele sunt foarte aeriene. Femeile gandesc diferit fata de noi si noi cu toata realitatea pe care o posedam trebuie sa le intelegem.

Uite cum sta treaba, sa faci dragoste cu ea este esential. Nu as vrea sa suferi sau sa pnalgi ca dupa ce ai stat cu ea 2 ani, in juma de an sa te lase si sa o faca cu unu din pirma luna si tu sa plangi in pumini.
Ia atitudine! actioneaza!

Cred cu tarie, ca nu trebuie sa discuti tema sexului cu fetele. Totul tine de increderea pe care ea ti-o acaorda si de modul in care tu o faci sa se simta bine.
Fii oportunist!
Iubest-o si comporta-te frumos cu ea, stati amandoi.impreuna.

| CeInteleptul a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Este esential sa faci sex cu ea asta, o sa va apropie si o sa creasca iubirea dintre voi.
A face sex cu o fata este un proces, nu te gandi ca mergi la o cabana si o si bagi.
ia-o usor, te joci cu ea, apoi ea sa puna mana pe tine sa se obisnuieasca cu tine.
Mergi, sa se simta ea relaxata, putin alcool te ajuta, nu mult, un pahar e de ajuns. Se simte relaxata o saruti indelung... pana cand o dezbraci si faci dragoste cu ea!

nu discuta ca vrei sa faci asta, pur si simplu vrajeste-o!

spune-mi
ce ai de gand sa faci, si raspunde-mi
cheia e la tine! eu doar te ghidez

| INeeDYoubby explică (pentru CeInteleptul):

Ea mereu sustine ca sexul la 18 ani!

| CeInteleptul a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Da cand ai de aface cu o credinta care vine din adancul sufeltului atunci ai de luptat cu un titan.
dar poti sa invingi titanul.
dar dupa aia cu siguranta va fi nervosa pe tine, si apoi trebuie sa te lupti cu ea sa ii schimbi starea de spirit.

lucrurile sunt simple, baietii au nevoie sa faca sex! si fetele au nevoie!
dar baietii sunt mai disperati
si aici intervine credinta ta!

Trebuie sa faci sa-ti fie bine, raspunde-mi la mesaj si spune-mi ce ai de gand sa faci cu situatia de fata?

| cuib a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Vorbeste cu ea subiectul despartirii, asta fie ii va de de gandit sa-si schimbe atitudinea fie va spune " de mult asteptocazia asta" in functie de rezultat poate ar trebui sa iei in considerare varianta de a-ti gasi o alta prietena. Esti tanar, ai toata viata inainte si deja experienta cu fetelewinking Mult succes