| Andre a întrebat:

Iubesc pe cineva ff multt... sh as vrea sa stiu ce as putea sa fakk pentru el. pentru ca el a facut ff multe pentru mine si as vrea sa il rasplatesc intr-un fel... Astept niste Sfaturi. big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DRAGOSTEA este cea mai buna rasplata mai ales daca il si iubesti!

7 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Ii poti spune ca il iubesti, dar trebuie sa fi foarte sincera(eu sunt baiat deci a fi frumos sa... ee intelegi tu)Bafta!

| Digital112 a răspuns:

Stiam laughing nu trebuia love struck

| SmoKKe19 a răspuns:

O felatie happy

| emy a răspuns:

Sunt de acord cu neluL.Nu stiu daca exista pe lumea asta ceva mai frumos decat dragostea.Numai bine!

| Andre explică:

Okk digial112winking. Te Iubesc! ...acum e mai bine? :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti in schimb sai dai un pupick pe neasteptatewinking...cam asta ar face o fata deoarece baietii sunt mai timiziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doamne, am înțeles că sunteți îndrăgostiți dar trebuie să vă manifestați iubirea punând întrebări pe TPU?
Ieșiți și voi în parc. De acolo voi decideți. big grin.