| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat care iubeste o prietena de-a mea. Ea nu il iubeste pe el. Cand am aflat nu am mai stiut ce sa fac. Ei nu sunt impreuna! Dar tot o place... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| WickedBoy a răspuns:

Vesnicul triunghi amorosrolling on the floor
Pai, daca ea nu il iubeste ar trebui sa renunte pana la urma si o sa caute pe alta.In momentu ala apari tu si incepi sa te apropii de el, il inviti sa faceti teme, vorbiti mai mult fata in fata nu pe mess.
Pana la urma poti sa ii spui ce simti dar daca nici dupa toate astea nu accepta inseamna ca nu se simte chiar deloc atras de tine asa ca mai bine renuntistraight face

Ti'am spus asta ca baiat deci cam asa o sa se intamplewinking

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Hotaraste-te: o iubeste sau o place?!

Daca doar o place eu zic ai sanse la el, insa nu ii arata prea mult, flirteaza usor pana face el primul pas!

Ahh, si ceea ce simti tu nu se poate numi iubire, deocamdata esti impresionata de el si pana nu il vei cunoaste bine nu iti vei da seama ce simti pentru el. Iubirea vine in timp, atunci cand esti in relatie nu inainte!

| Nebuneală a răspuns:

Nu inteleg un singur lucru. cum sa il iubesti? poate iti place de el sau ti la el dar nu prea cred ca il iubesti.
Mai bine i-ai marturisi ca il placi si vezi cum v-a reactionahappy
Succes!

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Mm.eu una iti recomand sa o intrebi pe ea ceea ce nu`i place la el.de exempluea sa spuna``nu imi place cum isi poarta parulchatterbox`` si vorbind cu el, sa ajungi sa-i spui asta, iar dupa, tu sa ii spui ceva gen``dar nu inteleg. mie mi se pare ca nu ar putea sa iti stea mai bine cu o alta freza.adica am impresia ca iti scoate in evidenta ochii:X``
[si ar fi culmeastraight face sa il vezi pe el a doua zi ca apare in cazul asta, cu o alta frezastraight face]
rolling on the floor

laughing)))) sau ceva de genulaughing)))))))))))))))
batting eyelashes
succeskiss

| Skins97 a răspuns:

Ah. Si inca ceva... El nu stie ca il iubesc!

| MissSmile a răspuns:

Nasol...sad
Problema poate fii din partea lui. Pentru ca prietena ta, daca tot nu-l place ar putea sa se dea la o parte, sa zicem..., dar problema e ca el o place pe ea.
Dar daca prietena ta ar termina-o cu el, iar tu i-ai marturisi ca-l place, sau ar afla pur si simplu, poate ar fi ceva intre voi, ar fi o probabilitate, pentru ca desi baieti fac pe smecherii, in general, si pe ei ii atinge undeva cand o fata este indragostita.

| SweetyNuta a răspuns:

Pai, draguta!

Incepe sa vorbesti cu el despre prietena ta si printre altele ajunge la aceea ca ea nu-l place
Si spune'i ca il plac, si vezi reactia lui

Mai pe urma te descurci tu

Bafta!

Fundita?