| Krysty2013 a întrebat:

Iubita mea s-a suparat pe mine. Ce sa fac ca sa o impac? Ajutati-ma urgent va rogggg. Dau funda. sad

Răspuns Câştigător
| XatomisX a răspuns:

Mersi ca nu te-ai suparat laughing))) dar ar putea merge du-o undeva la MUNTE undeva sigur te va ierta

8 răspunsuri:
| TheLastSmile a răspuns:

Ce-ai facut?

| Azµre a răspuns:

SĂ numai ceri id-uri de fete pe TPU cum ai făcut în zilele trecute.

| XatomisX a răspuns:

Plimb-o cu dacia

| Krysty2013 explică (pentru XatomisX):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))

| 26Geo a răspuns (pentru XatomisX):

Si daca ea e suparata pe el, cum sa o duca? Sa o rapeasca? Ce raspuns tampitrolling on the floor

| XatomisX a răspuns (pentru Krysty2013):

Mersi ca nu te-ai suparat laughing))) dar ar putea merge du-o undeva la MUNTE undeva sigur te va ierta

| chazz a răspuns:

Salut,de unde acest mod de a gandii?
Sunt 1000000000 de fete sau mai multe pe lumea asta.Numai "animalele" pot "iubii" mai multe de odata.
Asa gandeam si eu inainte dar nu asta era "calea".
Constiinta ta ar trebui sa se trezeasca.(ma refer in acest punct de vedere asupra relatiilor).
Numai bine!

| food23 a răspuns:

Fa-i o surpriza frumoasa si de neuitat / scrie-i un paragraf lungggg in care ii spui cat de mult o iubesti si ca iti dai seama ca ai gresit

| AngelWhite99 a răspuns:

In nicun caz, sa n-o ignori/superi mai mult.Fii rabdator, si nu cumva sa incetezi sa o presezi sa te ierte.Noua fetelor ne place sa fim implorate, chiar stresate, sa nu avem inpresia ca suntem lasate balta.