| Misssy a întrebat:

Iubiti? care a fost cea mai lunga relatie dar c a mai scurtaa

Răspuns Câştigător
| eubahhh a răspuns:

Da!

am 17 ani. cea mai scurta o zi (de valentine's day) si cea mai lunga 3 anii, 3lunii, 3 saptamanii si3 zile (azi). si mai continua love struck love struck love struck

Dragoste fara sfarsit! happy

8 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Am 18 ani si cea mai lunga relatie a fost de 1 an si 7 luni. Iar cea mai scurta de cateva zile.

| Ирина19 a răspuns:

Am 19 ani si cea mai lunga relatie a fost de 3 ani, iar cea mai scurta de citeva zile, nu mai tin minte exact

| rockirm a răspuns:

Lunga -5 ani si pana in prezent cu sotia, scurta -cateva ore cred. bine asta se intampla cand aveam 16-17 ani pe la vama veche. Sa nu se inteleaga gresit, nu incercam sa profit de respectivele fetiscane ci doar faceam schimb, de experienta si de ceva fluide, ne sexam atunci cand pica ceva dar mereu cu prezervativ dupa care uitam unul de altul ca doar aveam de baut ceva bere nu?

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Cea mai scurta relatie a fost de 1 saptamana si cea mai lunga de 3 ani jumate care inca mai dureaza.

| LLLLLLLL a răspuns:

Cea mai scurta...de cateva zile; iar cea mai lunga...de aproape 2 ani.inca mai dureazalove struck.

| emilie_8883 a răspuns:

Cea mai lunga 6 luni:\...scurta... 3 minuterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 20 de ani cea mai scurta relatie 2 saptamani iar cea mai lunga 6 ani si inca continua

| Samantha22 a răspuns:

Cea mai lunga de 11 luni iar cea mai scurta de. 3 zile