| PuFaRiNaDoLshe a întrebat:

iubitul meu ma intreaba daca vreau ceva de fiecare data cand se duce la magazin si eu ii spun mereu ca u vreau nimic si ii spun merci.va crede ca nu il plac? asa mi-a spus o prietena.

Răspuns Câştigător
| ForbiddenDreams a răspuns:

rolling on the floor)))))))))
NU! Prietena ta e proasta!
Acum. daca tu il refuzi mereu mereu, o sa creada ca ai ceva cu el ca ti-e scarba sau ma rog.
Dar eu cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, sa-i spui ca tu nu vrei ca el sa-si manance banii cu tine, si asa se lamureste totul, nu crezi? Funda?

1 răspuns:
| DxQ a răspuns:

Spune-i ca vrei sa cumpere prezervative se va bucura!