| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu vrea sa iasa in club si mie nu imi plac pur si simplu nu ma simt bine...si decat sa ma duc si sa ma simt prost sa ii stric si lui seara mai bine stau acasa.Problema e ca ma simt foarte prost ca din vina mea nu iese nici el, vad ca isi doreste.Ma gandeam sa-l las sa se duca singur,am incredere in el,doar ca m-as simti aiurea sa stiu ca el e in club...ce sa fac?

6 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, explica-i ca pur si simplu nu iti plac cluburile. Sa sti ca si eu am aceeasi probema.Bine ca, prietenul meu nu insista pentru ca stie ca nu imi plac, nu ma simt bine.si vorba ta, decat sa ii stric si lui seara. Vorbeste cu el si spune-i ca nu te simti bine, nu iti plac.si asta nu inseamna ca trebuie sa il lasi pe el sa se duca singur.adica doar cu prietenii lui.Chiar daca ai incredere in el, este urat! El se duce in club si tu acasa...Eu si prietenul meu de la un timp iesim numai la sucuri, biliard.la plimbari.dar fara cluburi! Si daca il lasi singur, nu o sa poti dormi linistitalaughing Gelozia tot exista...Bafta multa:*

| Ririru a răspuns:

Eu spun ca el nu ar trebui sa`si schimbe planurile pentru tine.
Daca era o vacanta sau ceva, da, dar atata timp cat el vrea in club si tu cred ca ar trebui sa se duca singur sau cu prieteni.

Este dreptul lui si este si normal sa iesiti singuri.

Daca ai incredere in el si mai bine.Este NORMAL sa iesiti si singuri, chiar ajuta relatia.

| monutza90 a răspuns:

Cea mai mare prostie! mai bine te duci cu el decat sa il lasi singur.

| Annutsa a răspuns:

Orice barbat simte nevoia sa ii se acorde putina libertate. Sa fie lasat sa iasa undeva singur, sau cu prietenii. La o bere, un biliard, fotbal etc. Dar nu mi se pare chiar o idee foarte buna sa iasa singur in club. Alegeti-va un loc unde sa iesiti amandoi.

| elizapacita a răspuns:

Eu as spune sa va gasiti locul potrivit de iesit. acolo unde sa va placa amandurora happy daca exista dragoste nu conteaza locul unde mergeti. important e sa fiti impreuna

| elizapacita a răspuns:

Eu as spune sa va gasiti locul potrivit de iesit. acolo unde sa va placa amandurora happy daca exista dragoste nu conteaza locul unde mergeti. important e sa fiti impreuna si sa va simtiti voi bine unul cu altul