| 201918171615141312111098765432 a întrebat:

La 15 ani am facut dragoste, am facu rau?

13 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Cea mai mare gresiala o faci acum ca iti pare rau. Ce e facut e facut, nu poti schimba nimic.Si nu ai ucis pe cineva doar, a fost alegerea ta.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Nu vreau sa te judec. happy
Daca ai simtit ca trebuie, ca vrei si ca ai facut-o cu persoana potrivita, atunci nu ai facut rau. Acum, ai grija sa te protejezi mereu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, evident că RISCURILE sunt mult mai MARI!

Principala cauză a CANCERULUI de col uterin este "debutul precoce al vieții sexuale" - vezi detalii la linkul :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Cancer_de_col_uterin

http://www.sfatulmedicului.ro/......evreme_750

http://www.csid.ro/health/cancerul-de-col-uterin-2780272/

http://www.ginecologie.ro/......fault.aspx

Viaţa sexuală TREBUIE începută DUPĂ 18 anişori!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Nu știu; ai vreun film, ceva, să ne arăți? Abia după aia am putea spune cât de bine (sau rău) ai făcut...

| neutrino a răspuns:

Daca partenerul /partenera s-a simtit bine, atunci nu ai facut rau, dar daca nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai conteaza daca ai facut rau sau bine? Nu cred, faptul e consumat. Trebuia sa iti pui inainte intrebarea asta. Oricum ar fi, varsta de 15 ani nu este varsta optima pentru inceperea vietii sexuale. Nu esti nici pe departe pregatita fizic pentru asa ceva, cat despre partea psihica... tu stii draguto. Pacat insa ca va desfaceti picioarele de la o varsta ca asta, culmea este ca probabil mai si visazi ca l-ati gasit pe fat-frumos, insa in realitate nu sunteti decat obiecte ale placerii pentru baietii care doar experimenteaza sexul.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Da, foarte rau, este prea devreme(in mod normal ), daca te iei dupa ceilalti este ok, pa, pa.

| darriya a răspuns:

laughing))

| darriya a răspuns:

Trebuia in prealabil sa ne intrebi "daca e bine sa faci dragoste la 15 ani"acum e prea tarziu pentru raspunsuri, ai facut ce ai simtit tu, cine suntem noi sa te judecam? fiecare face ce vrea cu virginitatea lui, dar te-ai cam grabit, puteai sa mai astepti ca nu-i intra penisul prietenul tau la apa laughing)

| mihai69 a răspuns (pentru darriya):

„fiecare face ce vrea cu virginitatea lui"
===
Da, da ea a făcut cu altuia!

| RexCuParuCret a răspuns:

Sunt curios cand te uiti in oglinda ce vezi?

| Cupcake a răspuns:

Iti dai seama ca punand aceasta intrebare toata lumea va fi rautacioasa si iti va da raspunsuri ironice sau de genul "esti prea mica". Tot ce conteaza e sa fii tu bine si sa ai constiinta impacata.

| RalucaOxii a răspuns:

Ai facut ce e bina sau rau pentru tine, tu decizi. happy Nu noi!