| floryn080 a întrebat:

La care varsta credeti ca este bine sa va incepeti viata sexualabig grin. funda

Răspuns Câştigător
| Barbiiie95 a răspuns:

Intrebarea asta a fost pusa de multe ori,viata sexuala se incepe in momentul in care esti pregatit, informat impreuna cu partenera ta, indicat este sa ti-o incepi peste 18 ani, dar daca tu te simti pregatit...Multa sanatate. Funda?

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cand te simti pregatit fizic si psihic si ai suficiente informatii legate de BTS-uri, sarcini nedorite si metode contraceptive.Ideal ar fi dupa 16 ani.

| Neimportant a răspuns:

Viaţa sexuală se începe atunci când eşti pregătit pentru aşa ceva. De preferat peste 17 ani

| Lorenada a răspuns:

Dupa 18 ani, este cel mai normal...atunci esti deja major si organismul este pregatit.

| annkaa a răspuns:

Eu zic ca fiecare si-o incepe cand simte ca vrea sa faca asta, la momentu potrivit mai incolo sa nu ii para rau...bine nu la 30-40 de anirolling on the floor

| Piㄨㄨy a răspuns:

De la 18 ani in sushappy

| adinutza_3126 a răspuns:

Dupa 18 ani

| nishyxD a răspuns:

Este bine de la 18 ani. Dar marea majoritate incepe la 16. happy

| DjChryss a răspuns:

Nu stiu, pe la 6-7 undeva la gradinita... happy