| alexandra205 a întrebat:

La ce varsta credeti ca e normal sa va incepeti viata sexuala?

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Recomandat ar fi dupa 18 ani

| Alexandru0007 a răspuns:

La 16happy

| Azµre a răspuns:

+18 ani atunci când vei fi dezvoltată atât fizic cât și psihic. Atunci când vei avea cunoștințe despre acest domeniu.

| Dariusuu a răspuns:

Daca ar invata cineva din aceste intrebari m-as bucura sincer.

Normal ar fi dupa 18 ani, dar cine tine cont de asta?

Toti sunt dorinici sa experimenteze, dar nimeni nu tine cont de riscuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la primul gand despre sex!

| NuMaContrazice a răspuns:

La 28 ani, cauta si tu pe google ca intrebarea asta i pusa de 100 de ori pe zi!

| Ycu a răspuns:

A fost pusa aceeasi intrebare de 1000 de ori, la varsta care esti suficient dezvoltata atat psihic cat si fizic, ca medie in jurul varstei de 18 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| WildDream a răspuns:

De preferat dupa 18 ani, cand esti pregatit si fizic si psihic.

| Liliana1981 a răspuns:

18+

| TuguiMihai1 a răspuns:

Oricand consideri ca esti pregatita

| IREros a răspuns:

Eu mi-am inceput-o la 21, si sunt baiat, banuiesc ca sunt anormallaughing

| WildDream a răspuns (pentru IREros):

Daca tu esti anormal si eu sunt la fel de anormala laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KooKoo a răspuns:

La 5 ani 2 luni 2 saptamani 3 zile o ora 23 de minute si 3 secundewinking

| Martac_Auras_1997 a răspuns:

La 18,17 ani cam asa :X

| Nutsu7 a răspuns:

Parerea mea deste ca dupa 17 ani

| sarabanda a răspuns:

Dupa 17 ani. Asta daca nu vrei sa ai cancer pe viitor.

| plansulsirenelor a răspuns:

Asta este o intrebare retorica, iti incepi viata sexuala atunci cand te simti pregatita sa faci acest pas si cand stii ca esti alaturi de persoana pe care o iubesti cu adevarat.