| loredana23 a întrebat:

La ce varsta credeti voi ca trebuie sa va incepeti viata sexuala?

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sincer pana acum credeam ca de la 16.si acum cred ca la 16, dar asta nu inseamna ca o sa mi`o incep la 16.pentru ca eu nu stiu ce am de gand sa fac mai tarziu si.

| sssoriii a răspuns:

Nu trebuie sa ai o varsta anume.Trebuie sa te gandesti, totusi bine inainte... e un moment important.

| Ofiintă a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa fi major

| Ana a răspuns:

Peste 18 ani

| YqLmX a răspuns:

La 2 ani laughing. eu am facut-o la 10tongue

| cal3star a răspuns:

Cand simti ca esti pregatita. Prea devreme nu e bine, caci corpul tau trece prin niste schimbari gen (12-16 ani)... si nici prea tarziu, caci sexul este foarte sanatosbig grin

| Bianca_2742 a răspuns:

Cand esti pregatit si constient de ce anume vrei sa faci

| scumpete a răspuns:

Pentru o fata recomandat este pe la 17 aniwinking

| DanJazz a răspuns:

| ELena_1470 a răspuns:

Pai eu cred ca dupa 18 ani, dupa ce vei fi majora.:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O incepi cand vrei tu si cand te simti pregatit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o varsta exacta, cand simti ca esti pregatit/a pentru asta.parerea mea e ca fetele ar trebui sa astepte totusi pana pe la 17-18 ani