| Alexandra16ani a întrebat:

La ce varsta ati facut sex prima data?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varsta potrivită.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 79

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un singur motiv pentru care as spune asta la niste necunoscuti pe net?

| Alexandra16ani explică (pentru suntserios):

Pai nu spune

| Indiferent0101 a răspuns (pentru suntserios):

Sa te dai smecher mehehehehee

| nebunu_5532 a răspuns:

La 13 ani am primit sex oral, iar la 17 am făcut normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Primul contact sexual a reprezentat cadoul/premiul primit cu ocazia promovarii cu brio a examenului de admitere la liceu. happy

| Emilian65 a răspuns:

Te intereseaza la ce varsta am facut eu sex? Daca da, stai linistita ca nu vei afla treaba asta, niciodata.

| Stefan23k23 a răspuns (pentru Emilian65):

Da, fix de tine o intereseaza

| sofisis a răspuns:

18 ani si ceva.

| HazelEyes77 a răspuns:

E ceva prea intim pentru a fi impartasit pe aici.

| Ether a răspuns:

Sper ca nu e cineva care ti-a spus ca esti destul de matura si ca trebuie sa faci sex si ca altele deja au facut, iar acum vrei sa afli daca e adevarat intreband pe altii de pe net. Faci sex prima data cand consideri ca te simti pregatita, cand vrei si luand in calcul ca nu vei ramane cu acel tip toata viata ca sa nu ai regrete.

| antiqque a răspuns: