| mihayy124 a întrebat:

La ce varsta ati facut sex pentru prima data?

10 răspunsuri:
| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Daca intrebarea este destinata si baietilor, iti raspund si eu. La 15 ani happy

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns (pentru BoBoLiNo92):

Hm nu prea e bine la 15 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-mi etalez intimitatea aici!
Te pup!

| m00n a răspuns:

Fiecare isi incepe viata sexuala cand este pregatit fizic si psihic.Cel mai sanatos e dupa 21 de ani cand totul incepe sa functioneze normal, dar in ziua de azi mai rare aceste cazuribig grin

| dorin1995 a răspuns:

13 ani...

| daryusalex17 a răspuns (pentru dorin1995):

Wtf! asa devreme si ce ai simtit?

| dorin1995 a răspuns (pentru daryusalex17):

Placere am simtit. putina durere cam 2 minute si restul placerebig grin

| Sisitta a răspuns:

La 32

| NELLSON a răspuns:

Eu la 27 de ani, in Romania/Medgidia, La ora 11:35, Cu iubita.

| Keo1985 a răspuns:

De la 19 ani acum am 22