| 69AnonimuS69 a întrebat:

La ce varsta e O.K. sa-ti incepi viata sexuala ca baiat? Ce ziceti ca eu am 14 si imi incep viata sexuala cu o tipe de 16-17 ani?

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Esti in stare sa o satisfaci?
Daca nu, atunci stai pe curu' tau.

| 69AnonimuS69 explică (pentru Raiiiisa):

Ce-l mai dur raspuns, cel mai adevarat. Si da, pot sa o satisfac.

| 69AnonimuS69 explică (pentru Raiiiisa):

Felicitari! Fundita!

| Raiiiisa a răspuns (pentru 69AnonimuS69):

Daca poti atunci, felicitaribatting eyelashes
Si mersi de funda

20 răspunsuri:
| aclean a răspuns:

AAAAAAA! Aveti 14 ani. Te plimbi noaptea pe la 10 cu colegii si radeti cand zice unu "cartofi prajiti". BA! Ai examenul maine-poimaine. Ramai la masturbare frate, ca n-ai nici fata, nici baston de fete...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mai AŞTEAPTĂ vreo 3-4 ani!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Daca esti capabil, de ce nu?

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa satisfaci o fata de 16-17 ani trebuie sa ai scula tare. Nu stiu daca la 14 ani ai tai, ai scula care sa o satisfaca. Daca nu o satisfaci tu, apeleaza la prieteni ca sunt multi amatori(inclusuv eu).

| Crucified a răspuns:

Marş înapoi la metin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baieti e mai altfel decat la fete. Evident ca este bine. Lipsa de sex duce la nebunie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zau? N-as zice.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e altfel.

mai asteapta dracu cativa ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam micut, eu am 16 si n-am inceput-o.

| varcolaccc a răspuns:

Dacă tu crezi ca ai noroc la fete de16 17 e bine happy. Dar viața sexuală se începe la mai mult de 14 ani totuși ești încă un copil. Ști cum se zice toate la timpu lor

| BlitzLikeXd a răspuns:

E bine sa-ti incepi viata sexuala e prea devreme

| OMEGALIN a răspuns:

Cred ca am vazut mai mult de 10 intrebari de genul in seara asta, a innebunit lumea, nu mai rezistati fara...rolling on the floor
Toti va incepeti viata sexuala la 14-15 ani laughing
Si in plus, tu crezi ca o fata de 16-17, crede ca o poti multumi tu de 14?
Poate poti, dar ea nu va crede pana nu demonstrezi rolling on the floor laughing
Oricum, ce sa zic, bafta big grin laughing

Răspuns utilizator avertizat
| hondru a răspuns:

Este chiar ok.eu mi-am inceputo la 15 chiar in ziua banchetului tot de la una mai mare ca mine.

| 69AnonimuS69 explică (pentru hondru):

Si au aflat parintii tai?

| hondru a răspuns (pentru 69AnonimuS69):

Nu.si chiar daca se afla nu e acelasi lucru ca la o fata

| 48KRazvan a răspuns:

Daca te tine penisul, da! Daca ai ocazia nu refuza.Si un raspuns pentru comentariile rautacioase: Fiecare cu ce-i canta-n cap! Nu e treaba voastra ce face el, decat sa raspunzi ca mamaia mai bine taci in banca ta...