| elasexygagica a întrebat:

Lume sunteti de acord k cantaretzul de la Vunk e komplet topit dupa Antonialove strucklove strucklove struck? daca nu ma credeti priviti cum o priveste atunci cand au cantat pe scena la rma 2011love strucklove struck

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Ei da, asa transmite melodia, priviri provocatoare, pai sunt zeci de artisti care se privesc insistent si asta inseamna ca se plac?

| Kazimir a răspuns:

>că cantareţul
Nice jobe Ela.

| Cedry2k1995 a răspuns:

Daalaughing eu cred ca iar da si limbi smugsmug

| Fiona35 a răspuns:

Nu cred, cred ca e doar parerea ta, el( Cornel Ilie) trebuie sa interpreteze melodia.