| Zic a întrebat:

Luna aceasta a mi-a venit cicluc dar decat 2 zile trebuia sa tina mai mult. Sunt insarcinata? Nu am facut sex, am fost la prietenul meu si este posibil sa ma fii atins aproape de zona respectiva

Stiti vreun site une poti intreba un doctor de specialitate?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă știi că a ejaculat aproape de intrarea în vagin, se poate să fie o sarcină că te-a stropit, nu trebuie să fie un contact sexual complet.
Fă un test de sarcină.
Jocurile astea sunt foarte periculoase.
Pa, pa.

| inger02 a răspuns:

Eu nu cred ca e o problema. sunt fete care le tin ciclul doar 3 zile. poate este o dereglare. dureaza ceva timp pana ciclul va fi regulat de multe ori nu va fi regulat // stai linistita daca si luna viitoare dureaza atat te poti duce la medic

| Mann02 a răspuns:

Nu cred ca ai nici o problema, daca esti insarcinata nu iti tine ciclul 2 zile ci nu iti vine deloc.
Totusi poti sa faci un test de sarcina, dar sunt convins ca va iesi negativ.

| ElisaMariaXX a răspuns:

Pai ai facut sau nu cu el?
casa stiu sa nu iti zic proti happy

| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

E posibil sa fie doar ciclu obisnuit...da pentru ori ce precautie du'te si fa un test de sarcina.

| ioana555 a răspuns:

Buna...

Stai calma... daca ti-a venit ciclul nu esti insarcinata ai putea intrba aici : http://www.procto-clinic.ro/intrebari.php