| escu805648 a întrebat:

Buna m-am masturbat si mi-a curs sange asta inseamna ca nu mai sunt virgina

Răspuns Câştigător
| EmaTanase a răspuns:

Depinde cu ce te-ai masturbat. Daca ai facut-o cu un obiect este posibil, daca ai facut-o cu degetul si ti-a curs sange se poate sa-ti fi rupt un pic himenul ( himenul se gaseste la intrarea in vagin cel care se rupe si curge sange dar nu e obligat sa curga sange depinde de fiecare persoana). Deci in concluzie daca ti-a curs sange sa se fi rupt himenul partial sau total happy Sper ca te-am ajutat!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tot ce e posibil sa nu mai fi virgina dar mai exista si posibilitatea sa te fi ranit[depinde cu ce te-ai masturbat]

| escu805648 explică (pentru mona):

M-am masturbat cu un pix

| AAARRR a răspuns (pentru escu805648):

Cu un pix?raised eyebrows serios straight face? hai maa... altceva nu gaseai prin casa? pana si un deget era mai bun, imagineaza-ti ca pixul ala putea fi plin de bacteriii si alte cacaturi straight face. data viitoare incearca ori cu degetu ori cumpara-ti un vibrator sau incearca ceva ce are forma de vibrator macarhappy dar spala-l inainte.

| doc69 a răspuns:

Lol iar tu. daca ti-a curs sange sunt doua posibilitati ori himenul a fost lovit ori te-ai zgariat.anyway ce te agita asa de mult himenul intact?

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

E deja o concluzie asta.

| Skeez a răspuns:

Cel mai probabil dawinking
nu mai esti virgina

| escu805648 explică:

Dar nu am facut-o cu degetul, am facut-o cu un pix si am dat tare in himen

| DaNi07 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa te dezvirginezi cu degenu happy... daca vrei s'o faci incearca cu ceva mai durhee hee si mai LUNG laughing