| PumpkinDoll a întrebat:

Ma gandeam la o chestie, deci sa spunem ca un baiat are norocul sa faca sex prima oara cu 2 fete,prima data ne-am gandii ca "wow, ce tare" etc.Dar pe de alta parte nu are sanse destul de mari sa se faca de "cacao" fiind prima data?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sansa e mare sa se faca de cacao si faza cu 2 fete sa fie fantezii

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Nu se stie niciodata, poate va avea cineva ''norocul'' asta rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Sansa e mai mica ca o zana sa imi cante manele in acest moment, poate daca le plateste

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Sa dai si bani sa te faci si de **** rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent daca este doar 1 singura, sau ar fi 2 fete, ''sansa'' de a te face de ''cacao'' in momentul intretinerii primei partide de sex variaza cel mai probabil intre 90-95%. Succes!

| LoveSleep a răspuns:

Oricum se face de cacao. Și de ce ar fi noroc să o faci cu 2? Ce bătaie de cap.

| OldSoul a răspuns:

rolling on the floor Dar cui ii pasa daca se face de cacao?
Pana la urma el trebuie sa se bucure ca a inceput cu dreptul.
Multi ar pofti la asa ceva, si raman doar cu pofta.
Iar faptul ca el a avut parte din prima, aia e, e ceva de apreciat, de laudat.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cine zice ca nu poti sa ai fantezii de genul...doar atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De care "cacao"?! Hahaha

| PumpkinDoll explică (pentru anonim_4396):

D'aia de la Dr. Oetker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai una si vrei deja 2, usor de zis greu de facut, totusi daca reusesti le lasi pe ele doua sa faca treaba, tu ramai blocat si te uiti doar sa nu te faci de cacao laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mlfz13 a răspuns:

'ma gandeam' este un timp trecut. De ce te-ai oprit?