| DanielBoy a întrebat:

Mai are cineva acest fetish pe care il am eu si simt ca foarte satisfacator, si anume de a saruta si linge picioarele unei femei ( specific, pot sa si miroase putin, dar sa nu aiba nici chiar alge intre degete)?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Din cate stiu exista o comunitate destul de mare pentru oamenii cu acest fetish, desi celor care nu-l au li se pare absolut dezgustatoare ideea.

2 răspunsuri:
| AIeXxX a răspuns:

Ai grija ca apuci o stomatita
Cauta pe google ce inseamna dar te avertizez ca o sa te inspaimanti
Si nu e inregula!

| xBanKai a răspuns:

Fratioare. eu personal iti zic ca nu-l am :/ pe mine numai gandul la a linge orice loc scarbos, sau intim (in afara de păsărică) ma inhiba, adica imi culca copilasul. Asta ar putea fi o problema care te-ar putea face de ras :/ dupa cum bine stii, fetele vorbesc mult intre ele. Ai grija ce faci pe viitor si iti dau un sfat prietenesc ca de la necunoscut la necunoscut : Daca vrei sa stimezi o femeie fa-ti o prietena, nu mai trece din floare in floare ca albina si aleia poti sa-i faci ce vrei tu happy Ai mult mai multe avantaje gen:
1. Nu vei mai fi singur;
2. Vei avea pe cineva langa tine indiferent de ora si mai important in afara de parinti;
3. O sa simti afectiune din partea altor persoana in afara de familia ta;
4. Cine stie? Casa de piatră. poate se lasa cu asa ceva big grin
Funda?